Szkła okularowe (progresywne, wysoko indeksowe, fotochromy)

W naszej ofercie posiadamy szkła okularowe firm: Rodenstock, Zeiss, Hoya, Essilor, JZO wraz ze wszystkimi dostępnymi powłokami: Hard, UV, Antyrefleks, powłoka elektro-magnetyczna, barwienia.

Progresywne
progresywne

Soczewki progresywne zapewniają natychmiastowe i ostre widzenie na każdą odległość, czyli przedmiotów położonych blisko, daleko i w obszarze pośrednim. Przeznaczone są dla osób ceniących wygodę i estetykę. Zastępują okulary do czytania, do dali jak i do komputera.
W naszych salonach szkła progresywne posiadają gwarancję adaptacji.

Wysoko indeksowe

wysokoind
Soczewki te charakteryzują się mniejszą grubością szkła tzw.: “pocieniane”, czyli wykonane z materiału o odpowiednim stopniu załamania światła po to, aby szkła były cieńsze i wyglądały estetycznie. Przeznaczone są dla osób o dużej wadzie wzroku.

Fotochromy

Szkła fotochromatyczne przystosowują się do warunków oświetlenia, oferując optymalny komfort widzenia w każdej sytuacji. W słońcu lub w cieniu, wraz z automatyczną ochroną przeciw promieniowaniu UV. Soczewki te idealne są do codziennego stosowania i zapewniają pełną wygodę. Szkła ciemnieją na słońcu a rozjaśniają się w pomieszczeniach. Dzięki temu są doskonałym sposobem na codzienną ochronę Twych oczu.


szkla-okularowe2

Soczewki okularowe Transitions z antyrefleksem

logos07

Całkowicie przejrzyste w pomieszczeniach oraz wieczorem i nocą Duża szybkość powrotu do zwykłego zabarwienia Blokują 100% promieniowania UVA i UVB Dostępne we wszystkich mocach optycznych i pasujace do wszystkich rodzajów oprawek okularowych

Kontakt

 

Masz pytania Zadzwoń


Warszawa Mokotów

SALON OPTYCZNY


Żuławskiego 4/6

02-641 Warszawa

Masz pytania zadzwoń

pn - pt 10.00 - 18.00

sobota 10.00 - 13.00

tel./fax: +48 22 646 27 17

Promocja Wyprzedaż
Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze promocje.