Promocja okulary do pracy przy komputerze zniżka 20%

1 grudnia 1998r. Minister Pracy i Polityki Socjalnej wydał w Dzienniku Ustaw Nr. 148 poz. 973, par. 5.1,7,8.2 rozporządzenie, dotyczące zapewnienia okularów korekcyjnych dla pracowników z wadą wzroku lub pracujących przed ekranem monitorów.

Ochrona oczu polega przede wszystkim na blokowaniu szkodliwych strumieni fal elektromagnetycznych i świetlnych, które w klasycznych monitorach jak i LCD/TFT są na tyle poważne, że ignorowanie ich jest niedopuszczalne. Występują one niezależnie od częstotliwości odświeżania.

bezpieczna praca z komputerem w okularach

okulary do pracy przy komputerze

Przez to i ekrany „kuliste”, płaskie, jak i LCD są szkodliwe, z uwagi na to, że są nienaturalnym źródłem światła i promieniowania, a jako sztuczne źródło światła przyczyniają się do pogorszenia (utrudnienia) widzenia.Żaden nowoczesny monitor LCD/TFT nie jest w stanie całkowicie ochronić naszych oczu przed skutkami długotrwałej pracy i wytężania układu wzrokowego. Przede wszystkim powinniśmy zadbać o odpowiednią pozycję przy pracy, rodzaj oświetlenia, oraz prawidłowe ustawienie monitora .

Ważne żeby zaopatrzyć się w odpowiednie okulary korekcyjne z odpowiednimi filtrami do pracy przy komputerze .

Około 40. roku życia u wszystkich rozpoczyna się proces utraty jakości widzenia; pierwszym objawem tej choroby(starczowzroczność) jest dalekie odsuwanie tekstu od oczu”… Dopiero wtedy zaczyna się myśleć o swych oczach.

Wychodząc naprzeciw, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę i możliwość zadbania o zdrowie pracowników i własne , zamawiając odpowiednie okulary do pracy przy komputerze .

Umówimy Państwa na kompleksowe badanie wzroku , Polecamy profesjonalne soczewki okularowe zawierające filtry blokujące promieniowanie elektromagnetyczne jak i eliminujące refleksy świetlne , zabezpieczą one oczy podczas pracy z monitorem komputerowym.

Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się odwiedzić nasz salon i zakupią szkła i filtrami ochronnymi,zapewniamy rabat – 20% zniżki na parę szkieł

Przy umowie zbiorowej dla firm proponujemy indywidualne warunki zamówienia, przejrzyste zasady rozliczeń i możliwość wystawienia faktury zbiorczej

 

Kontakt

 

Masz pytania Zadzwoń


Warszawa Mokotów

SALON OPTYCZNY


Żuławskiego 4/6

02-641 Warszawa

Masz pytania zadzwoń

pn - pt 10.00 - 18.00

sobota 10.00 - 13.00

tel./fax: +48 22 646 27 17

Promocja Wyprzedaż
Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze promocje.